Sunday, June 23, 2024

W czasie ciepłych, letnich dni, warto podawać posiłki bliżej natury. Nawet niewielki taras pozwoli na organizowanie śniadań czy kolacji na świeżym powietrzu. To oryginalna zmiana i moment, kiedy możemy odpocząć i się zrelaksować. W aranżowaniu letniej jadalni pomoże stół tarasowy rozsuwany. Jaki model wykorzystać?

Jaki stół tarasowy rozsuwany okaże się najlepszy?

Stół tarasowy rozsuwany da wiele możliwości spędzania czasu. Letnia, przydomowa jadalnia pozwoli na organizowanie posiłków dla domowników, ale też na zapraszanie znajomych do wspólnego biesiadowania np. przy grillu. Wybór stołu nie powinien być przypadkowy. Modele rozsuwane to praktyczne rozwiązanie, które pozwoli na lepsze aranżowanie przestrzeni, ale też znalezienie miejsca dla niespodziewanych gości. Wystarczy kilka prostych ruchów, by klasyczny stół wydłużył się – w ten sposób możliwe jest usadzenie dodatkowych 3-4 osób! Jaki stół tarasowy rozsuwany wybrać? Najchętniej wybieranym modelem jest bez wątpienia stół aluminiowy. Stół taki świetnie wpisuje się w najnowsze trendy, pozwala na wykreowanie niebanalnej przestrzeni. Taki stół jest również lekki, przez co jego podnoszenie czy przenoszenie nie sprawi żadnych problemów. Meble ogrodowe aluminiowe są trwałe, zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, ścieraniem. Drugą propozycją jest stół tarasowy rozsuwany z drewnianym blatem. Drewno to element, który nie wychodzi z mody – taki stół będzie praktyczną dekoracją każdej przestrzeni wypoczynkowej.

Stół tarasowy rozsuwany w cieniu pergoli

Jak zapewnić gościom i domownikom komfort podczas odpoczynku blisko natury? Najlepszym rozwiązaniem okaże się pergola w cieniu której ustawiony zostanie stół tarasowy rozsuwany. Pergole skutecznie chronią przed ciepłem i silnym słońcem, mogą być również uzupełnione o dodatkowe rolety boczne.

 

 

Tags: ,
This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.