Tuesday, April 16, 2024

Przydomowy ogród może być wykorzystany na wiele sposobów. Warto rozważyć stworzenie w nim funkcjonalnej strefy wypoczynkowej dla siebie i osób bliskich. Szukając inspiracji, warto sprawdzić modne aranżacje – pomysł na mały ogród jest w zasięgu ręki, wystarczy tylko przejrzeć pisma branżowe lub też otworzyć przeglądarkę internetową.

Modne aranżacje – pomysł na mały ogród w stylu klasycznym

Klasyczne ogrody kojarzą się z zielenią, dużą ilością kwitnących kwiatów, ścieżkami biegnącymi pomiędzy klombami. W takiej scenerii warto zaaranżować miejsce do odpoczynku. Projektanci przedstawiają modne aranżacje – pomysł na mały ogród znaleźć można bez trudu. Klasyczne aranżacje uzupełniane są zazwyczaj o modne meble technorattanowe. Kolekcje technorattanowe są niezwykle rozbudowane – znaleźć w nich można zarówno sofy, krzesła, fotele, jak i leżanki ogrodowe czy fotele w kształcie kokonów. Uzupełnieniem są tu donice technorattanowe oraz skrzynie ogrodowe, również wykonane z technorattanu. Atutem mebli technorattanowych jest bez wątpienia ich wysoka odporność na uszkodzenia i ścieranie. Technorattan dostępny jest w kilku kolorach.

Modne aranżacje – pomysł na mały ogród w nowoczesnym stylu

Nowocześnie urządzony ogród to wielofunkcyjna strefa, w której możemy odpoczywać, podejmować gości, ale też cieszyć się spokojem, podziwiać naturę, podawać posiłki. Lekkie meble aluminiowe pozwolą na modne aranżacje – pomysł na mały ogród uzupełnić można o nowoczesne dekoracje, jak np. lampy solarne w kształcie lampionów. Lekkie meble aluminiowe są malowane proszkowo – dzięki temu są one wysoce odporne na korozję czy odkształcenia. Wypełnienie mebli tego typu tworzą siatki polietylenowe, jak również liny polipropylenowe. Tak skonstruowane krzesła przyciągają wzrok! Uzupełnieniem mogą być stoliki kawowe, w których blaty wykonano z naturalnego drewna eukaliptusowego.

Tags: ,
This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.
netaski.pl emental.com mama.org