Thursday, May 30, 2024

Czy wiesz, że każdy nasz posiłek powinien być przede wszystkim przyjemnością dla naszego podniebienia? Szukając nowych smaków i aromatów nie możemy być ograniczani przez stare i wysłużone garnki i patelnie. Jeśli pragniemy zdobywać nowe doznania smakowe w naszych kuchniach pora na decyzję o zmianie dotychczas wykorzystywanych garnków.

Patelnie i garnki od najlepszych producentów

Jakie powinny być nowoczesne garnki? Z pewnością musza być one wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia, odkształcenia. Innowacyjne patelnie Gerlach tworzone są z m.in. z aluminium, mogą posiadać sześciowarstwowe dno oraz powłoki ceramiczne – te ostatnie pozwalają na smażenie na minimalnej ilości tłuszczu oraz zminimalizowanie ryzyka przywierania jedzenia do dna naczynia. Patelnie uzupełniane są o antypoślizgowe rączki, które w czasie smażenia nie nagrzewają się i zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Garnki marki Gerlach to klasa sama w sobie – oferowane komplety odznaczają się ponadprzeciętnym designem, nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi oraz funkcjonalnością. Nowoczesne garnki tworzone są ze stali nierdzewnej zabezpieczonej przed korozją, odkształceniami. W ich dnie umieszczono dyski, których zadaniem jest szybsze rozprowadzanie ciepła i jednocześnie oszczędność energii. Garnki uzupełniono o elementy takie jak lejki, cedzaki oraz wewnętrzne miarki do odmierzania płynów. Każdy z garnków posiada dedykowaną pokrywkę ze szkła hartowanego.

Ostre noże w naszych kuchniach

Chcąc przygotowywać smaczne posiłki koniecznie wybierz z oferty topowych producentów funkcjonalne noże. Wśród najchętniej wybieranych modeli wymienia się te, których ostrza wykonywane są ze stali nierdzewnej z domieszką chromu i wanadu. Dzięki temu ostrza są odporne na korozję i kruszenie.

Tags: ,
This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.