Sunday, June 23, 2024

Szeroki wybór stołów i stolików na polskim rynku sprawia, że wybranie konkretnego modelu nie powinno być problemem. Stoły i stoliki dopasowane do zróżnicowanych potrzeb, ale też różnych wnętrz: od niewielkich kuchni, poprzez klasyczne pokoje dzienne, aż po duże salony, w których chętnie podejmuje się większą ilość gości.

Jaki stolik kakaowy wybrać?

Wizyty gości czy też leniwe popołudnia w gronie rodziny warto urozmaicić słodkimi przekąskami, kawą, herbatą. By możliwe było ich eleganckie podawanie, niezbędne okażą się stoliki kawowe. Stoliki takie stanowią punkt centralny w każdym salonie czy pokoju dziennym, wokół nich ustawiane są wygodne sofy, fotele, pufy. Stoliki kawowe zaskoczą dzisiaj zarówno designem, jak i wykorzystaniem trwałych materiałów. Projektanci stawiają na grube płyty meblowe laminowane i lakierowane, jak również na hartowane szkło czy lekkie, zabezpieczone przed korozją aluminium. Stoliki mogą być wyposażone w dodatkowe szuflady, półki.

Meble z naturalnego drewna

Nie ma wątpliwości, że naturalne drewno jest materiałem niezwykle pożądanym w dekorowaniu mieszkań czy domów. Lite drewno nie odkształca się, jest wysoce odporne na ścieranie i uszkodzenia, nie jest podatne na działanie wilgoci. Stoliki drewniane to idealny pomysł na to, jak w prosty sposób zmienić odbiór wnętrza. Stoliki drewniane kawowe wspaniale prezentować się będą we wnętrzach minimalistycznych, klasycznych czy loftowych. Projektanci proponują stoły w całości wykonane z litego drewna lub też nowoczesne stoły w których blat jest drewniany, a konstrukcja opiera się na metalowych nogach. Drewno wykorzystywane w stolarce jest odpowiednio przygotowywane do codziennego użytku – najczęściej stosowane są bejce, lakiery oraz impregnaty, by drewno było odpowiednio zabezpieczone.

 

 

Tags: ,

Szeroki wybór stołów i stolików na polskim rynku sprawia, że wybranie konkretnego modelu nie powinno być problemem. Stoły i stoliki dopasowane do zróżnicowanych potrzeb, ale też różnych wnętrz: od niewielkich kuchni, poprzez klasyczne pokoje dzienne, aż po duże salony, w których chętnie podejmuje się większą ilość gości. (more…)

Tags: ,
This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.