Tuesday, April 16, 2024

Jednym z najchętniej kupowanych mebli wypoczynkowych jest sofa na taras – nowoczesne sofy tworzone są dzisiaj z trwałych materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne, a ich design nawiązuje do najnowszych trendów. Jaka sofa na taras będzie najlepsza do naszej przestrzeni wypoczynkowej?

Technorattanowa sofa na taras

Jedną z najchętniej wybieranych propozycji producentów jest sofa na taras z technorattanu. Ten rodzaj mebla zachwyci nas nie tylko wyglądem, ale również doskonałymi parametrami technicznymi. Eleganckie sofy technorattanowe z dodatkowym stolikiem kawowym mogą stać się punktem centralnym w naszym ogrodzie czy na tarasie! Sofa na taras z technorattanu oparta jest na aluminiowym stelażu – rozwiązanie to sprawia, że mebel nie jest ciężki, jego podnoszenie nie sprawia problemów. Dodatkowo poprzez malowanie proszkowo stelaż nie jest podatny na działanie wilgoci czy pojawianie się ognisk rdzy.

Wierzchnia warstwa to plecionka technorattanowa – taka sofa na taras z pewnością przykuje wzrok! Plecionka technorattanowa do złudzenia przypomina naturalny rotang i wspaniale prezentuje się w otoczeniu zieleni. Technorattanowa sofa na taras pozwoli nam stworzyć prawdziwą oazę zieleni i spokoju i stanie się ulubionym meblem wypoczynkowym!

Jak chronić meble takie jak sofa na taras?

Warto pamiętać o tym, aby skutecznie chronić meble ogrodowe i tarasowe w okresie jesieni i zimy. Sofa na taras powinna być w tym czasie przykryta dedykowanym pokrowcem – nowoczesne pokrowce tworzone są z tkanin poliestrowych, w których splot pozwala na swobodną wymianę powietrza. Dzięki pokrowcom możliwe jest ograniczenie osadzania się kurzu i brudu, a dodatkowo przed promieniowaniem UV, które z czasem może spowodować płowienie elementów mebli.

Tags: ,
This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.
ganx.net https://hellheaven.pl/metalowy-stojak-na-reczniki-polaczenie-funkcji-i-estetyki-w-lazience/ 2016.org