Sunday, June 23, 2024

Liposukcja to zabieg, który likwiduje drugi podbródek raz na zawsze. Jednak mało kogo na nią stać, toteż większość pań ucieka się do mniej bolesnych metod i próbuje na własną rękę pozbyć się niechcianego nadmiaru skóry.

Jak zlikwidować drugi podbródek – nie wydając ani grosza?

Podwójny podbródek można zlikwidować poprzez ćwiczenia. Są one na tyle zróżnicowane, że angażują różne partie mięśniowe. Kluczem do sukcesu jest w tym przypadku konsekwencja i upór. Trzeba je powtarzać dwa razy dziennie, by w ogóle dostrzec jakieś efekty. Podwójny podbródek i jego powstawanie to efekt rozpadu kolagenu. Toteż należy unikać długiego przebywania na słońcu i licznych wizyt w solarium.

Można też dla spotęgowania rezultatu pilnować diety i unikać produktów słonych, słodkich i wysoko przetwarzanych. Dobrym pomysłem jest także zakup poduszki ortopedycznej, która nie dość, że płaska to jeszcze pomaga odciążyć kręgosłup i szyje. Jak zlikwidować drugi podbródek? Jak widać, sposobów jest wiele, jednak prawdziwa trudność polega na praktycznym wcieleniu ich w życie.

A co jeśli te metody okażą się niewystarczające?

Wtedy można sięgnąć po zabiegi nieinwazyjne, które nieco wspomogą naturalną kuracje. Taki Endermolift jest to po prostu nieoperacyjny zabieg na pozbycie się drugiego podbródka, który wykonuje się specjalną aparaturą oddziałującą na skórę mikro impulsami. Zabieg ten nie tylko eliminuje drugi podbródek, ale też usuwa zmarszczki. Działa więc jak porządny lifting.

Innym rodzajem bezinwazyjnej ingerencji jest zabieg Icoone. To nic innego jak masaż przy użyciu specjalnych głowic. Jego tajemnica tkwi w tym, że pozwala wymodelować owal twarzy, wyszczuplić podbródek czy zredukować tak zwaną luźną skórę. Zabiegi nieinwazyjne może i są przyjemne i odprężające, ale nie zastąpią profilaktyki i dbania o własny wygląd. Mogą one jedynie spowolnić proces tworzenia podwójnego podbródka i ogólną tendencję do starzenia się naskórka.

Co spowodowało, że zabiegi likwidacji podwójnego podbródka stały się tak popularne?

Na pewno większa świadomość własnego ciała. Wszyscy chcą wyglądać najkorzystniej jak to tylko możliwe. Swoją cegiełkę w rozpowszechnieniu trendu dołożyła telewizja i rozwój medycyny estetycznej. Obie promują obraz ludzi niemalże bez wad i defektów cielesnych, a to wzbudza zazdrość zwykłych obywateli i zachęca ich do zrobienia czegoś ze sobą. Likwidacja podwójnego podbródka to taki maleńki krok ku pięknu i atrakcyjności fizycznej.

Tags: , ,
This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.