Sunday, June 23, 2024

Szukając inspiracji na piękny taras warto wykorzystać gotowe propozycje topowych producentów mebli ogrodowych. Dzisiaj mogą oni zaproponować nam rozbudowane kolekcje mebli technorattanowych czy rattanowych, wśród których na pewno znajdziemy coś dla siebie. Jednymi z najchętniej kupowanych są leżanki ogrodowe. Dlaczego?

Nowoczesne leżanki ogrodowe w strefach wypoczynkowych

Leżanki ogrodowe to jeden z najchętniej kupowanych mebli do ogrodów, na tarasy czy balkony – funkcjonalna leżanka pozwoli nam odpoczywać w wygodnej pozycji, czytać w promieniach słońca, drzemać czy się opalać. Nowoczesne leżanki ogrodowe wyposażone są w regulowane zagłówki – ich pozycja może być zmieniana zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dodatkowo o komfort zadbają podłokietniki, jak również niewielkie kółka, które pozwolą na przesuwanie mebla z miejsca na miejsce.

Jak zaprojektowane są leżanki ogrodowe? Meble te zaskakują trwałością – to zasługa odpowiednio dobranych materiałów. Wierzch leżanki tworzy syntetyczna plecionka, która do złudzenia przypomina naturalny rattan. Struktura plecionki jest nieporowata, przez co nie chłonie wilgoci czy brudu. Technorattan jest zabezpieczony przed uszkodzeniami, ścieraniem, nie jest podatny na odkształcenia. Nawet po wielu latach użytkowania meble zachowają oryginalny, żywy kolor. Stelaż mebla wykonany jest z lekkiego aluminium malowanego proszkowo.

Leżanki ogrodowe najlepsze na lato

Chcąc zaaranżować przydomową przestrzeń w sposób funkcjonalny nie ma lepszej opcji niż leżanki ogrodowe. Nowoczesne leżanki możemy wykorzystać pojedynczo lub stworzyć indywidualny komplet meblowy dopasowany do naszych potrzeb. Leżanki możemy wykorzystać również nad brzegiem basenu – tworzywa syntetyczne są odporne na kontakt z wilgocią!

 

 

 

Tags: ,
This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.