Tuesday, April 16, 2024

Oryginalna kuchnia styl loft cieszy się dużą popularnością wśród osób, jakie planują urządzenie tego pomieszczenie. Precyzyjne dobranie dodatków i szafek kuchennych stoi u podstaw tego, aby zachować wszelkie zasady, jakie obowiązują przy tej stylistyce.

Kuchnia styl loft ze stalą nierdzewną

Bez wątpienia, w kuchni loftowej, metal jest jak najbardziej wskazany. Niekoniecznie oznacza to, że trzeba kupować meble, które wykonane będą z metalu (aczkolwiek, można by i je znaleźć). Lepszą propozycją staną się metalowe dodatki, jakie można umieścić na powierzchni całej kuchni. Najłatwiej będzie dobrać duże i małe sprzęty AGD, które będą wykonane z chromowanej stali nierdzewnej. Najbardziej widoczna będzie lodówka. Ale warto również dopasować taką kuchenkę i (jeżeli ktoś to przewiduje) zmywarkę. Wśród małych sprzętów wymienić można m.in. toster, czy też czajnik.

Dodatki do loftowej kuchni

Właściwie, już na samym początku należałoby powiedzieć, że kuchnia styl loft to pomieszczenie przestrzenne. Tzn. o takim trendzie aranżacyjnym z powodzeniem można pomyśleć nawet w małych mieszkaniach. Chodzi tu jednak bardziej o to, aby nie zawalać tej przestrzeni zbędnymi bibelotami, które są tak charakterystyczne dla stylu tradycyjnego. Loft kojarzy się z surowością, ale także pewną lekkością. Jeżeli ktoś będzie dobierał tutaj dodatki, musi podejść do wszystkiego z głową. Najlepiej wybierać coś takiego, co zostanie wykorzystane, np. młynek do ręcznego mielenia kawy, chochle, czy stojak na ręczniki papierowe. 

 

Tags: ,
This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.
leinfor.pl ari.pl orognost.com