Sunday, June 23, 2024

Parasole ogrodowe cieszą się dużą popularnością. Wielu użytkowników kupuje takie produkty, których celem jest ochrona nie tylko przed deszczem, ale również przed uporczywym słońcem. Jak dobrać podstawę do parasola ogrodowego? Poznajmy kilka ważnych informacji, które przydadzą się wszystkim użytkownikom tych produktów.

Średnica cokołu

Jak dobrać podstawę do parasola, który ma 3m średnicy? Trzeba przyznać, że jest to parasol imponujących rozmiarów, który jest w stanie zapewnić nam dużą ilość słońca. Jeżeli taka osłona przed słońcem na ogrodzie będzie miał zbyt małą podstawę, to nie będzie to bezpieczne. Parasol na pewno nie będzie miał solidnej podstawy, która zapewni mu bezpieczeństwo. Poświęćmy nieco więcej czasu na to, aby znaleźć cokół, który będzie pasował średnicą do parasola (nie tylko, jeśli chodzi o te, które mają do 3m średnicy). Jedną z często wykorzystywanych propozycji, jest mocna i trwała podstawa betonowa.

Jak dobrać podstawę do parasola – solidne aluminium

Chociaż nie można powiedzieć, że beton to jedyna taka dobra propozycja, jaka dostępna jest na rynku. Niektóre osoby bazują na parasolach, które można umieścić w podstawie wykonanej z antykorozyjnego aluminium. Można być pewnym tego, że nawet pod wpływem intensywnych opadów deszczu, wygląd całej podstawy w żaden sposób się nie zmieni. Do tego, bardzo często takie aluminiowe cokoły umieszczone są na kółkach jezdnych. Dzięki temu nikt nie będzie miał problemu z przesuwaniem całej konstrukcji po tarasie, w dowolnym kierunku. 

 

Tags: ,
This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.