Thursday, May 30, 2024

Nie każdy jest wyczynowcem, sportowcem, czy fanem sportów, ale większość z nas lubi rekreację i nowe doświadczenia. Sondaże, które w okresie letnim bądź zimowym są organizowane, pokazują, że co roku, coraz więcej czasu spędzamy na wyjazdach. Lubimy aktywnie spędzać czas, w gronie przyjaciół lub rodziny.

Jeśli wyjazd zimowy, to gdzie go spędzić?

Okres Świąt Bożego Narodzenia, czy ferie zimowe, są doskonałym terminem do zaplanowania urlopu. W związku z dużą ilością wolnego czasu, możemy zarezerwować rodzinny wyjazd na narty kraków. Miasto to jest doskonałym miejscem wypadowym. Blisko są stoki narciarskie o różnym poziomie trudności. Od małych oślich łączek dla dzieci, po trudniejsze szlaki dla prawdziwych wyczynowców. Nawet krótki wypad na narty kraków, może być odskocznią od codziennej monotonii i czasem spędzonym przy dużej ilości atrakcji. Na nartach w Krakowie, można w pobliżu stoków, zjeść ciepły i bardzo pyszny posiłek oraz napić się oryginalnego grzańca. Stoki narciarskie w Krakowie, najczęściej są otwierane od godziny 8.00, a zamykane o godzinie 21.00.

Polskie Tatry, warto docenić ponieważ teren ten, oferuje turystom dużą ilość śniegu. Stoki, tylko sporadycznie są dośnieżane sztucznie. Orczyki lub wyciągi krzesełkowe pomieszczą wszystkich chętnych. Dla osób początkujących są również do dyspozycji instruktorzy nauki jazdy na nartach w Krakowie. Lekcje nie są drogie, a już dwie godziny nauki, umożliwiają bezpieczną i satysfakcjonującą jazdę na nartach. Jeśli turyści nie mają ze sobą sprzętu narciarskiego, mogą spokojnie skorzystać z wypożyczalni. W ofercie pobliskich serwisów są narty, deski, kijki, buty, a także kaski i gogle. Musimy tylko pamiętać o cieplejszej garderobie. Kolejną korzyścią wyjazdu na narty kraków, są również przejazdy kuligiem, zjazdy z górek na pontonach, czy odwiedzenie Krupówek w Zakopanem.

Ile kosztuje wypad na narty?

Noclegi w Krakowie są w różnych cenach, natomiast jedna doba dla pary razem ze śniadaniem to średni koszt około 130 zł. Przejazdy narciarskie to koszt około 80 zł za cały dzień dla dwóch osób. Wypożyczenie sprzętu narciarskiego też nie jest szczególnie drogie. Dlatego, warto spróbować i przetestować nowy sport.

Jazda na nartach potrafi bardzo zrelaksować. Jest to wyciszający sport o ile jeździmy zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Musimy: ubierać się na cebulkę, zawsze zjeżdżać z odpowiednią prędkością, oraz zakładać kask ochronny. W czasie wyjazdu, korzystajmy z uroków miejsca i cieszmy się wolną chwilą spędzoną w Krakowie na nartach.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://agasport.com.pl/narty-cat-2 narty kraków.

Tags: ,
This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.