Tuesday, April 16, 2024

Jedna z najważniejszych kwestii, która pomaga rozwijać się przedsiębiorstwem, to dobra współpraca biznesowa. Zawsze należy szukać takich osób, które mogą pomóc podnieść jakość obsługi. Wśród firm, które zawsze stawiają na dobrą współpracę biznesową, jest 10Clouds. Znana marka, która zawsze stawia dobro swoich klientów na pierwszym miejscu.

Płatności krajowe i międzynarodowe

10Clouds postanowiło nawiązać współpracę z globalną platformą płatniczą, której zadaniem jest realizacja płatności krajowych i międzynarodowych. Mowa tutaj o Airwallex. Marka, która powstała w 2015 roku, w ciągu siedmiu lat zyskała spore grono zwolenników. W jaki sposób jest to możliwe? Otóż dzięki zaletom, jakie oferują oni swoim klientom.

Zalety Airwallex

Na liście stosowania tej globalnej platformy płatniczej można wymienić takie zalety, jak:

  • niskie opłaty – co oznaczać może spore oszczędności. Jeżeli przelew organizowany jest w walucie lokalnej. W innym przypadku pobieranych jest 10 dolarów australijskich.
  • konkurencyjne stawki – jeżeli chodzi o marże za zrealizowane przelewy, to można spotkać się ze sporym zaskoczeniem (pozytywnym!). Otóż, marża utrzymana jest na poziomie od 0,3% do 0,6%. Jeżeli porówna się to do pieniędzy, jakie pobierają banki, stawka jest naprawdę bardzo niska.
  • globalność – klienci biznesowi (bo to dla nich jest ta platforma) mogą otworzyć konta w ponad czternastu walutach, jakie są dostępne. Dzięki temu będzie można zapewnić sobie bardzo wygodne dokonanie płatności, jak również dostępność w walucie lokalnej.
  • karty bez obramowania – w szczególności, jeżeli ktoś planuje w przyszłości zakup oprogramowania, czy też innych materiałów eksploatacyjnych.

Warto więc tym bardziej rozważyć korzystanie z takiej platformy płatniczej. Chociaż, trzeba przyznać, że Airwallex (jak wszystko inne) ma też kilka wad.

Minusy Airwallex

Na tej liście znaleźć można:

  • brak aplikacji mobilnej, dzięki czemu korzystanie byłoby łatwiejsze. Aczkolwiek, pozostaje mieć nadzieję, że w niedalekiej przyszłości się to zmieni.
  • ograniczone wsparcie dla klientów – jedynie poprzez pocztę e-mail. Nie można porozmawiać z pracownikami nawet przez telefon.
  • ograniczone opcje płatności przelewem – nie można używać karty własnej. Trzeba wszystkiego dokonywać poprzez bank.

Wady są jednak tak małe, że nie powinno to odstręczać od użytkowania. Może w przyszłości lista minusów się zmniejszy, dzięki czemu korzystanie stanie się dla wszystkich zdecydowanie przyjemniejsze. 

 

Tags: ,
This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.
https://www.jelonka.com/kalkulator-oc-szybko-i-tanio-oblicz-skladke-ubezpieczenia-123230 zobacz wiecje kasa.com.pl