Thursday, May 30, 2024

Metoda akrylowa zdobienia paznokci daje bardzo wiele możliwości nadania kobiecym dłoniom wyrazistości i charakteru. Dodatkowo wyróżnia się szczególną trwałością, a zadowolona klientka może cieszyć się pięknie wykonanym manikiurem nawet przez 3 – 4 tygodnie. Jakie są znane triki na upiększanie paznokci dzięki temu niezawodnemu sposobowi?

Niepozorny produkt, ale nieograniczone możliwości

Najpopularniejszym preparatem do tego rodzaju zdobienia płytek jest puder akrylowy dostępny w niezliczonej ilości odcieni. W metodzie akrylowej zdobienia paznokci wiedzie on prym i jest jednym z najczęściej kupowanych produktów przez salony kosmetyczne. Na czym polega jego fenomen? Na pewno jedną z jego głównych zalet jest możliwość tworzenia tzw. płaskich wzorów, ale również tych wypukłych, które są niezwykle efektowne. Ten puder pozwala na łatwe łączenie ze sobą poszczególnych kolorów. Metoda akrylowa zdobienia paznokci będzie zatem doskonałym wyborem, gdy miłośniczka manikiuru zażyczy sobie, żeby kosmetyczka wykonała na jej płytce szalenie popularną ostatnio mozaikę lub cieniowanie.

Puder w metodzie akrylowej zdobienia paznokci, który jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienia je w prawdziwe dzieła sztuki

Niepozorny, jedwabisty puder stosowany w metodzie akrylowej zdobienia paznokci pozwala jeszcze na samodzielne wykonanie bajecznych ozdób 3D, które bez żadnych problemów można zatapiać w żelu UV. Puder zawsze należy łączyć ze specjalnym liquidem. Nie trzeba martwić się o zmianę barwy po połączeniu tych dwóch preparatów, ponieważ proszek nadal zachowuje swój nieskazitelny kolor i cudownie zdobi paznokcie.

Kolorowe farbki idealne dla stworzenia czarujących wzorów

Farbki akrylowe są już od dłuższego czasu hitem wśród zagorzałych fanek zabawy związanej z wyczarowywaniem misternie wykonanych, niepowtarzalnych wzorów na płytce paznokcia. Preparaty bardzo dobrze utrzymują się na naturalnym paznokciu, jak i na tipsie. Na uwagę zasługuje fakt, że sprawdzają się one również przy manikiurze żelowym i hybrydzie oraz przy metodzie akrylowej zdobienia paznokci. Stworzone dzięki nim wzory mają nieskazitelne krycie oraz głęboki kolor, gdyż farbki zawierają optymalną ilość pigmentu. Jeśli ich konsystencja jest zbyt gęsta, to można rozcieńczyć je wodą, a na koniec stylizacji pokryć przezroczystym topem i utwardzić w lampie UV. Metoda akrylowa zdobienia paznokci jest wręcz stworzona dla kobiet o słabych i łamliwych paznokciach, ponieważ ten produkt jednocześnie chroni delikatną płytkę. Warto także zwrócić uwagę na wysoką odporność akrylu na uszkodzenia mechaniczne, co pozwala zachować perfekcyjny wygląd rąk na wiele dni.

Tags: ,
This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.